خرید و فروش انوع تجهیزات ، ادوات ریلی

شماره تماس:09131058980

ما کی هستیم

شرکت ایمن سازان صنعت ریلی سپاهان با کادری مجرب و با بیش از 10 سال تلاش در زمینه صنایع ریلی آمادگی خود را جهت همکاری در زمینه های ذیل با آن شرکت محترم اعلام می دارد

قطعات

تامین و خرید و فروش و واردات کلیه کالاهای صنایع ریلی اعم از ریل ، سوزن های راه آهن ، مترو، معادن ، بنادر و قطعات یدکی وابسته خطوط ریلی ( تکه مرکزی – بیس پلیت – اتصالی – صفحه سرسره – پیچ و مهره – پیچ تراورس – پابند گاید و پد – واشر فنری – SKL 14 – کله گاوی – میاندار – کلنگی و قفل کننده – قطعات سفارشی و …)

ماشین آلات

تهیه ماشین آلات و ابزار های مربوط به صنعت ریلی ( پیچ بند – تراورس سوراخ کن – ریل سوراخ کن – ریل بر – گیره حمل ریل – دستگاه رو زنی و بغل زنی جوش ترمیت – بالاست کوب دستی – پرس پرتابل – گیج کنترل عرض خط – شابلونهای کنترلی – کشنده ریل – دستگاه های سفارشی و …

خدمات

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

حمل و نقل یکی از عوامل اصلی و تعیین کننده در دنیای امروز است که در اقتصاد، فرهنگ و در همه مسائل جوامع، نقش چشمگیر و حیاتی دارد. ادوات و تجهیزات و وسایل  روسازی ریلی خطوط راه آهن به عنوان یکی از پرکاربردترین سیستم‌های حمل و نقل کشوری است. تجهیزات ریلی  Heavy Duty))  و تحت فشار هستند که می بایست همواره با بالاترین استانداردهای جهانی طراحی و ساخته شوند. به همین دلیل تامین تجهیزات از منابع معتبر و یا مهندسی و ساخت آنها تحت لیسانس برند های مطرح جهانی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. در میان انواع حمل ‌و نقل، حمل‌ و نقل ریلی از مزیت ‌های بسیاری برخوردار است و کشورهای صنعتی و نیمه‌ صنعتی از گذشته های دور به این پدیده پرارزش پرداخته و شبکه حمل و نقل خود را با حمل و نقل ریلی تجهیز کرده‌اند. امروزه خیلی از کشورها به مرحله‌ای رسیده‌اند که چندان به دنبال توسعه کمی نیستند بلکه به دنبال هماهنگ کردن و هم سو کردن صنعت حمل و نقل ریلی با دیگر پدیده‌ های علمی و صنعتی پیشرو مانند الکترونیک و سیستم ‌های ارتباط جمعی می‌ باشند. 

در واقع هدف آن ها رسیدن سریع از مبدا به مقصد و امکان جابه جایی پرحجم مسافر و کالا است. با توجه به مزیت های فراوان نسبت به سایر اشکال حمل و نقل، حمل و نقل ریلی  یکی از ارکان پر اهمیت و تعیین کننده در جابجایی مسافر و بار می‌باشد. این تاثیر تا حدی است که در جوامع پیشرفته حمل و نقل سریع و آسان به عنوان یکی از الزامات توسعه صنعتی مطرح می گردد. مصرف انرژی ویژه، آلایندگی محیط زیست، آلایندگی صوتی و سوانح در حمل و نقل ریلی نسبت به حمل و نقل جاده‌ای و هوایی به مراتب پایین تر است که لقب حمل و نقل سبز را برازنده این صنعت می‌نماید. بالتبع در صورتی حمل و نقل ریلی خواهیم داشت که تجهیزات و وسایل راه آهن سالم و با کیفیتی داشته باشیم در ادامه به تجهیزات و وسایل ریلی راه آهن و کیفیت و مزایای استفاده از حمل و نقل ریلی خواهیم پرداخت.

موتورآلات مکانیکی

 

انواع مختلفی از موتور برای تجهیزات و سازه های ریلی وجود دارد. نوع موتور به کار رفته بستگی به نوع ریل، قطار، میزان فشار وارده بر آن و… بستگی دارد.

موتور آلات مکانیکی دارای انواع زیرکوب، ریل ساب، ریل کوب، پیچ بند و .. می باشد.

ادوات ریلی

ادوات ریلی و مصالح خطوط ریلی  شامل بالاست، تراورس، ریل و آلات اتصال می باشد بالاست از جنس یک قشر از سنگ شکسته یا شن های رودخانه می باشد. کار تراورس ثابت نگه داشتن عرض خط و تقسیم فشار وارده از ریل در سطح وسیع بر روی بستر بالاست می باشد. تراورس های مورد مصرف در راه آهن ایران از بتونی، چوبی و فلزی می باشد.

وظیفه ریل هدایت قطار در مسیر تعیین شده و انتقال فشارهای وارده به تراورس می باشد.

آلات اتصال نیز شامل پل متحرک و سوزن می باشدکه جزو نقطه ضعف تجهیزات و وسایل ریلی است.

ابزارآلات مکانیکی

ابزار آلات مکانیکی شامل اشیا و ابزارهایی است که کمک دهنده در جهت اتصال پیچ، سوزن، ریل، صفحات، بغل بند و.. به یکدیگر می باشند.

ماموریت شرکت

کمک به بهبود سطح کیفیت خطوط ریلی راه آهن جمهوری اسلامی ایران و کارآفرینی برای افراد جامعه

چشم انداز شرکت

شرکت ایمن سازان صنعت ریلی سپاهان در سال 1404، حائز رتبه برتر کشوری در میان شرکت های پیمانکاری روسازی خطوط ریلی به لحاظ حجم قرارداد ها خواهد بود و موفق به کسب جایزه تعالی سازمانی خواهد شد و به عنوان شرکت پیشرو همواره باعث توجه کارفرمایان قرار خواهد گرفت.

راهبردهای شرکت

افزایش سطح توان مهندسی در مدیریت پروژه ها
ایجاد همکاری موثر و کارآ»د با شرکت های توانمند حوزه پروژه های روسازی خطوط ریلی
توسعه توان مدیریت پروژه و بهره گیری از سخت افزار و نرم افزار و ماشین آلات پیشرفته
توسعه منابع انسانی و استفاده از نیرو ها خلاق و کارآمد در اجرای پروژه ها